Підготовка до вакцинації, ремонт місцевих доріг, новий садок, – Скічко розповів, чим займеться, як стане головою Черкащини

Кабінет міністрів погодив кандидатуру нардепа Олександра Скічка на посаду голови Черкаської ОДА.

Відповідне рішення було ухвалене щойно.

– Це близький для мене регіон. Я працював на окрузі і знаюсь на його проблемах. Я брав участь у розробці стратегії розвитку області. У цій роботі закладені основні напрямки, за якими ми будемо рухатися, – сказав Скічко.

Він озвучив першочергові завдання для себе як для потенційного очільника адміністрації: це боротьба з пандемією, підготовка до вакцинації, проведення роз’яснювальної роботи для населення, розширення програми «Велике будівництво». Скічко також зазначив, що ОДА має зосередитися на питаннях місцевих доріг, завершити адміністративно-територіальну реформу та розвинути внутрішній туризм.

Крім цього, він назвав три пріоритетні цілі для області. За його словами, це розвиток економіки, розвиток людського капіталу, створення комфортних умов для населення.

Відповідаючи на питання в ході співбесіди, зокрема, Скічко акцентував на необхідності розвитку аграрної галузі, розробленні програми меліорації.

Міністр освіти Сергій Шкарлет акцентував на необхідності будівництва в Черкасах дитячого садочку. На це Скічко пообіцяв, що в планах запустити в експлуатацію новий садочок уже цього року.

Після погодження Кабміну Скічко має бути призначений головою адміністрації відповідним указом президента.

Раніше 18000 уже писав, що Скічко може стати новим главою області.

Нагадаємо, раніше Скічка розглядали як потенційного кандидата на посаду міського голови Черкас від партії “Слуга народу“. Проте в останній момент таким кандидатом став Віталій Ільченко.

Попередній глава області Сергій Сергійчук був звільнений з посади в кінці минулого року без публічних пояснень. Після цього обов’язки керівника виконував перший заступник – Віктор Гусак.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі
6 Коментарів
  1. Нах.й нам твой садок,садков 12 штук стоит сделайте ремонты,всё готовое…

  2. Ище одного хлабоеда от Слуги народу

  3. Таке враження, що пан Скічко сам нещодавно із того дитячого садочку.

  4. Дитячі садочки будувати не треба, їх достатньо,Їх треба відновити забравши уарендарів та ” власників”

  5. Точно

  6. Цікаво коли наша область перестане бути експерементальною,коли у владі будуть професіонали ,а не коміки.Помоєму кожен повинен займатися своєю справою ,для того щоб був порядок і процвітання

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *