Скільки заробляють у Черкаській міській раді: топ заробітних плат

У всіх працівників Черкаської міської ради зросла зарплата. Підвищений оклад топ-чиновники отримуватимуть вже за серпень, решта – починаючи з вересня.

Хто та яку суму отримуватиме, порахував “18000”.

Відповідно до нових розпоряджень міського голови Черкасах Анатолія Бондаренка найбільшу заробітну плату буде отримувати, як і раніше сам Бондаренко. На руки щомісячно він матиме із всіх надбавок та преміювань 56 тисяч гривень.

Близько 50 тисяч гривень можуть “чистими” отримуватимуть п’ятеро заступників міського голови. Секретар міської ради матиме 49,5 тисяч гривень, а директори департаментів матимуть 40 тисяч гривень. Головні спеціалісти та просто спеціалісти, яких у мерії найбільше отримуватимуть близько 17 тисяч гривень.

Зауважимо, що цьогоріч на заробітні плати чиновників міської ради з місцевого бюджету може бути витрачено близько 180 млн гривень. Нині штатна чисельність працівників міської ради складає 621 особу. З моменту обрання нової каденції міської ради кількість працівників зросла на 20 осіб.

Хочеш читати ще більше матеріалів про гроші?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

2 Коментарі

  1. Ми за них “раді”. Споживати завищену з/п, на яку заробляють платники податків – це як бальзам на душу. Можуть і 100 тисяч “зробити собі з/п, а ти працюй та забезпечуй цих дармоїдів.

  2. це повний **з**ць. Місто тоне від кожного дощу,через квартал рве труби,а наші топи отримуюють і зарплати,і преміі до них..
    За що? Чиновник на чиновнику уже сидить в міськраді,нема де перднути,але передають своі посади родичам,отримують такі скажені гроші!
    Де в Черкасах будуть гроші в бюджеті!?
    Бондаренко продвигає своіх людей на посади,то земляк,то проплатив. Появляються посади то радника голови, то нерадника..Толя,скільки іх тобі ще треба,тих радників?
    Хочу в мерію.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.