Скульптури Соснового бору та мелодія борщу: ведучий “Орла і решки” відвідав Черкаси (ФОТО, ВІДЕО)

16 жовтня вийшов новий випуск шоу “Вдома краще”. Цього разу український тревел-блогер та ведучий програми “Орел і решка” Євген Синельников відвідав Черкаси. Місто дивувало не лише витонченою архітектурою, парками, а й людьми, що в ньому живуть. 

Розпочав своє знайомство з містом телеведучий із стежки з QR кодами, за допомогою яких можна дізнатися про визначні місця Черкас. За туристичним маршрутом Євген ознайомився з архітектурою Черкас та Долиною троянд.

– Якщо чесно, Долина троянд звучить доволі таки пафосно. Тут же лише одна клумба з трояндами, – здивувався ведучий “Вдома краще”.

Вразив Синельникова буддистський храм “Білий Лотос”, де можна навчитися бойовим мистецтвам. Також не залишив поза увагою ведучий і парк “Сосновий бір” з його кам’яними скульптурами та черкаську дамбу, де відкривається неймовірний вид на Дніпро.

Окрім огляду пам’яток та парків, ведучий познайомився із цікавими та  успішними черкащанами. Євген Синельников поспілкувався з черкаською блогеркою та ілюстратором Олександрою Дикою, а також відвідав ІТ компанію eKreative, що виграла суд проти Apple.

Цікавинкою стала для телеведучого й черкаська студія ELEMENTaрного музикування, де діти з пелюшок можуть познайомитися не лише з музичними інструментами світу, а й такими, що створені з побутових речей. Так, Синельникова вразила сопілка, яку на його очах зробили зі звичайної морквини, а в кінці ще й зіграли мелодію борщу на інгредієнтах для його приготування.

Дивитися відео “Вдома краще”: 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.