Слідчі перевіряють причетність Ботнара-старшого до нападу на Комарова

Слідство перевірить особисті речі та документи батька заступника мера Андрія Ботнара, який, за версією поліції, може бути причетним до нападу на Вадима Комарова. 

Про це йдеться в ухвалі Придніпровського райсуду Черкас від 30 липня.

Як зазначається в матеріалах слідства, однією з версій вчинення злочину проти Вадима Комарова є помста через його журналістку діяльність.

Під час відпрацювання цієї версії правоохоронцями перевірялася конфліктна ситуація Комарова з Юрієм Ботнаром щодо розслідування його дій стосовно своїх підлеглих. Так, в опублікованих Комаровим матеріалах йшлося про вимагання заступником мера від директора ДЮСШ “Спартак” Тетяни Бордовської, аби остання взяла на себе відповідальність за роботу ДЮСШ у будівлі, яка не введена в експлуатацію.

Скрін-шот із “Фейсбуку” Комарова. Напад стався 4 травня

В ухвалі зазначається, що до вчинення злочину може бути причетним та володіти інформацією, яка має значення для досудового розслідування, батько Юрія Ботнара – Андрій, що також є членом ВО «Свобода».

Отже, виникла необхідність у проведенні тимчасового доступу до речей і документів, а саме: інформації про з`єднання мобільного телефону, про вхідні, вихідні, нульові дзвінки, СМС-повідомлення за абонентським номером, а також інформацію про дату, час активації та місце, час і дату, коли здійснювалося поповнення рахунку, інформацію про GPRS з`єднання за вказаними телефонними номерами в період з початку року.

Ухвалою від 30 липня Придніпровський райсуд задовольнив клопотання слідчої ГУНП Юлії Бончук. Ухвала оскарженню не підлягає.

Зазначимо, також слідчі розглядають версію, за якою до організації нападу на Вадима Комарова може бути причетний так званий «смотрящий», що нині відбуває покарання у 62-й виправній колонії.

Нагадаємо, після нападу, що стався 4 травня Вадим Комаров перебував у стабільно тяжкому стані. У ніч 20 червня він помер у лікарні.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.