“Слуга народу” обгородив парканом ділянку у Свидівку біля води. У Скічка кажуть: розібралися

У Свидівку в прибережній захисній смузі біля Дніпра земельну ділянку обгородили парканом. Місцеві жителі стривожені, що тут може розпочатися будівництво, яке перегородить доступ до води.

Йдеться про земельну ділянку, площею 0,05 га по вулиці Жирного. Як вдалося з’ясувати 18000, власником цієї землі є Марина Джур. Її цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Ділянка позначена червоним

Вона значиться засновницею ТОВ “Центр ЮА” із статутним капіталом у 2,7 мільйона гривень, яке займається вирощуванням зернових культур. Марина Джур є дружиною Олександра Джура. Він – колишній депутат Черкаської районної ради, куди балотувався як член “Радикальної партії”. У декларації за 2019 рік земельної ділянки у Свидівку він не вказував.

Подружжя є засновниками ГО “По боротьбі з корупцією у органах державної влади та правоохоронних органах”.

На місцевих виборах родина Джур балотувалися до Черкаської районної ради від “Слуги народу”, проте обоє обрані не були. Також Олександр Джур балотувався до обласної ради.

Фото із Фейсбуку Джура

Джур є помічником народного депутата від “Слуги народу” Олега Арсенюка.

Після появи інформації про паркан у соцмережах на неї відреагував очільник області Олександр Скічко. Сьогодні він повідомив, що паркан прибрано.

Також Скічко пообіцяв, що на цій ділянці буде облаштовано пляж, який стане місцем відпочинку. При цьому нагадаємо: цільове призначення ділянки – будівництво та обслуговування житлового будинку.

По темі

коментарі

5 Коментарів

 1. Ви здивовані? Я – ні! Усі, хто доповзає до влади, отаке робить безкарно. У когось проходить, а когось ні. А взагалі, мені цікаво: скільки ми будемо ще терпіти цей “беспредел”? Чому вони собі усе це дозволяють? Думають, що ми – бид…о, а вони – пани? Так це ненадовго, нехай не мріють.

  1. Совершили грандиозную ошибку,доверив судьбу страны этим слугам. Пока не не исправим,так и будут хапать.

   1. Уважно читайте…

   2. По-перше уважно прочитайте публікацію.
    По-друге питання до Свидівської сілтської ради що виділила цю ділянку …

 2. Ділянки на території пляжу вже три рази перепродували. Перш за все, потрібно з’ясувати хто і на якій підставі незаконно змінив призначення ділянок. Ці особи відомі, не треба далеко ходити. Коли хоч хтось з хапуг отримає по-заслузі?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.