“Слуга народу” вигадав електричку, щоб приєднати Корсунь до Черкаського району

Попри подання Черкаської ОДА, парламентський комітет ухвалив рішення приєднати місто Корсунь-Шевченківський не до Звенигородського, а до Черкаського району. Ініціатором цього став народний депутат Андрій Стріхарський.

Варто зазначити, що, згідно з методологією, до районів зараховували громади, розташовані в 60-кілометровій зоні доступності від районного центру. Водночас, за google-картами, відстань від Корсуня до Черкас – 70 кілометрів, а від Звенигородки до Корсуня – 55 км.

Із питанням щодо методології журналіст 18000 звернувся до голови підкомітету Верховної Ради з питань адміністративно-територіального устрою Віталія Безгіна та радника міністра розвитку громад та територій Івана Лукері.

– Методологія – це засада, за якою план має формуватися. Але, звичайно, в будь-якому регіоні можуть бути відхилення і в тому числі по відстані та населенню, – коментує Безгін. – Щодо конкретного кейсу по Корсуню-Шевченківському. У проекті подання обласної державної адміністрації він був зарахований до Звенигородки. Така позиція до останнього підтримувалася. Зміна відбулася на останньому засіданні комітету, коли була озвучена позиція представників місцевого самоврядування та народного депутата. Після цього комітет підтримав таке рішення. На мою суб’єктивну думку, подання ОДА не потребувало суттєвих змін. Вийшло, як вийшло. Чи це правильно – далі побачимо. Проте критичної ситуації в такому розподілі немає.

Зазначимо, що йдеться про народного депутата від «Слуги народу» по 196 округу Андрія Стріхарського.

Зокрема, він пояснював необхідність приєднання Корсуня-Шевченківського саме до Черкас нібито наявністю сполучення і «електричкою», яка курсує за ним, що не відповідає дійсності.

– Корсунь-Шевченківський має важливу роль як місто-супутник Черкас. Прохання приєднати до Черкаського району, бо є три вагомі причини. Перше – інфраструктура. Єдиний там сполучення електрички пов’язує це південна залізниця, – зазначив він під час засідання комітету.

Раніше Стріхарський також пропонував об’єднати Городищенський та Корсунь-Шевченківський райони в одну ОТГ. А перед парламентськими виборами говорив, що на Шполянщині утворені і діють 200 громад (на сьогодні в області утворено загалом 66 ОТГ – ред.).

Нагадаємо, постановою Верховної Ради України утворено в Автономній Республіці Крим та областях 136 нових районів.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

3 Коментарі

  1. Прямої електрички немає, але якщо з пересадкою у Шевченково то можна доїхати. Мені здається що кожен мешканець Корсуня за Черкаси.

  2. Не ЗМІ а дятли. Чесне слово. При..балися аби при..батися. хочу будьварна преса тільки на таке і здатна))))

    1. журналіста, який написав цю ганебну замітку, уже звільнено без виплати заробітної плати

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини