“Слуги”, “батьківщинівці” та “бондаренківці” забули, як обіцяли продавати землю на аукціонах

Депутати Черкаської міської ради не змогли передати вільну земельну ділянку по вулиці Байди Вишневецького, 8 у постійне користування КП “Черкасиінвестбуд”.

За відповідне рішення проголосували лише дев’ять депутатів, серед яких два представники партії “Слуга Народу” – Араік Мкртачян та Каріна Абрамова, двоє “батьківщинівців” Олексій Мельник та Валерій Міняйло, а також представники фракції “За майбутнє” Геннадій Шевченко, Олена Агапова, Андрій Мушієк, Павло Карась та Тимофій Тронц. 

КП “Черкасиінвестбуд” є своєрідною “прокладкою”, що дозволяє реальним забудовникам отримувати ділянки під забудову за безцінь без проведення земельних аукціонів. Директором підприємства є Іван Будяк, що на попередніх місцевих виборах балотувався до ради за списком партії “За майбутнє”, втім не набрав достатньої кількості голосів. 

У квітні депутати підтримали звернення “Черкащанина” Івана Сухарькова про проведення прозорих земельних аукціонів, разом з тим, як свідчить динаміка наповнення місцевого бюджету, із запланованих 108 млн гривень від продажу землі на станом на початок серпня надійшло менше 5%. За звернення Сухарькова проголосували зокрема й депутати, що вчергове намагалися віддати ділянку КП “Черкасиінвестбуд”. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.