Смертельно хворий селянин заповів родині депутата землю в обмін на гроші для лікування

19 березня минулого року Драбівський районний суд виніс рішення у цивільній справі за позовом жительки села Митлашівка Драбівського району проти родини депутата обласної ради від партії “Європейська солідарність” Сергія Буцька.

Про це пише “Кропива”

Відповідно до суті позову, у 2015 року у чоловіка позивачки було виявлено онкологічне захворювання та він потребував дороговартісного лікування. Втім вилікувати чоловіка так і не вдалося – він помер. 

Через пів року після смерті жінка спробувала переоформити на себе власність померлого чоловіка, проте виявилося, що три земельні паї загальною площею у 6 гектарів чоловік заповів сину директора місцевого агропідприємства Сергія Буцька.

Такі дії жінка вважала протиправними. Вона пригадала, що чоловік справді звертався до Буцька і нібито отримав від нього кілька тисяч гривень, скористатися якими для лікування не встиг.

Жінка вважала, що її померлий чоловік під час підписання заповіту діяв під впливом тяжкої для нього обставини, а саме мав тяжку невиліковну онкологічну хворобу, діяв під впливом ліків з наркотичним вмістом. 

Втім суд став на сторону депутата та його родини, визнавши законним укладений заповіт. Крім того, суд відкинув і інші доводи позивача. Апеляційна скарга не подавалася.

Раніше Буцька та його сина звинувачували в облаштуванні на території села Остапаівка Драбівського району підпільної електростанції. СБУ підозрює депутата у завданні збитків державі у сумі близько 40 млн гривень. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.