Сміляни вийшли на протест проти посилення карантинних обмежень (ФОТО)

У Смілі місцеві жителі протестують проти впровадження карантинних обмежень “червоної” зони. Аби висловити свою думку, вони зібралися під приміщенням міськради. 

Про це повідомляє “Суспільне“.

На площі під міською радою зібралося близько сотні смілян. Вони не згодні з впровадженням заборон, що почали діяти в місті від сьогодні. Люди просять не закривати дитсадки.

Також на акцію вийшли й підприємці із вимогою не забороняти їм продовжувати діяльність на час карантину. За словами міського голови Сміли Олексія Цибка, на 13 годину заплановане позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Там мають вирішити, які саме обмеження діятимуть.

За словами заступника міського голови Сміли Павла Кондратенка, міська комісія змогла домовитися з державною, щоб в місті залишили регулярні та нерегулярні перевезення автобусним, залізничним транспортом. Це перший пункт карантинних заборон. Усі інші ж обмеження застосовуються до міста Сміла.

Нагадаємо, 16 жовтня на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС проголосували за посилення карантинних заходів у зв’язку з віднесенням Смілянського району та міста Сміла до “червоної” епідемічної зони.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.