Національний дендрологічний парк “Софіївка” НАН України став членом асоціації “Європейський маршрут історичних садів”.
Про це інформують у пресслужбі Черкаської ОДА.
Головне завдання асоціації – популяризація та розширення обізнаності про історичні сади для формування культурного маршруту “Європейські історичні сади”.
Фото: Черкаська ОДА
Генеральна асамблея асоціації “Європейський маршрут історичних садів” ухвалила рішення долучити “Софіївку” до Культурного маршруту Ради Європи без сплати внеску.
Додамо, ERHG – некомерційна асоціація, заснована іспанськими міськими корпораціями Льорет-де-Мар і Аранхуес, і Лабораторією спадщини, творчості та культурного туризму Університету Барселони. Її метою є об’єднання якнайбільшої кількості управлінців “Історичних садів” у Європі задля формування стабільної мережі й отримання визнання Культурним маршрутом Ради Європи як унікальної історичної мистецької та природної спадщини.
У Національній академії наук України сподіваються, що співпраця з Асоціацією ERHG сприятиме популяризації парку “Софіївка” та дозволить якнайшвидше парк до Списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.
Нагадаємо, на Черкащині діє понад пів тисячі заповідників.
Любите гортати стрічку в інстаграмі? Тоді підписуйтесь на сторінку “18000” і витрачайте час у мережі із користю