Сьогодні покажуть документальний фільм “Наодинці” за участі Андрія Хливнюка

У суботу, 21 листопада, до Дня Гідності та Свободи, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже документальний фільм “Наодинці”. Пісня гурту “Бумбокс” стала назвою фільму про Олега Сенцова й інших політичних в’язнів, які перебувають у в’язницях Росії та на окупованих територіях Донбасу й Криму. Фільм знімали з 2017 по 2019 роки в Україні, Білорусі, Канаді, Франції та Британії.

Про це повідомляє пресслужба телеканалу.

У документальній стрічці через історію оповідача — співака Андрія Хливнюка — глядачі бачать, як мистецтво протистоїть політичній пропаганді та війні. Співак використовує свій голос і мікрофон, щоб вести боротьбу за визволення політв’язнів та говорити про це на весь світ.

Важливою темою фільму “Наодинці” є медійна робота Андрія Хливнюка: він зустрічається з волонтерами, колишніми політв’язнями, сестрою Олега Сенцова, щоб дізнатися про нього більше.

У стрічці також задокументовано підготовку й проведення концерту гурту “Бумбокс” поблизу контрольно-пропускного пункту “Каланчак” у липні 2018 року. Тоді концерт мав відбутися без глядачів, але люди прийшли з окупованих територій.

Окрема сюжетна лінія фільму розкриває роботу Білоруського вільного театру, який показав громадськості кілька найбільш провокаційних постановок у світі й за останні десятиліття побував на гастролях у понад тридцяти країнах світу.

Зокрема у фільмі “Наодинці” показано репетиції й гастролі театру з виставою “Палаючі двері” про політв’язнів Кремля. Музику до вистави написав барабанщик гурту “Бумбокс” Олександр Люлякін, також у виставі звучить пісня гурту “Наодинці” в етноверсії. Гастролі театру пройшли за кордоном у рамках світової кампанії на підтримку Олега Сенцова та всіх політв’язнів Кремля. Театральна постановка стала однією з десяти найбільших театральних сенсацій за версією видань New York Times і Guardian.

Дивіться документальний фільм “Наодинці” 21 листопада о 22:05 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також на сайті та в мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.