Сьогодні Уряд планує посилити обмеження для невакцинованих у “жовтій” зоні

Сьогодні Уряд має внести зміни до умов адаптивного карантину. Зміни передбачають посилення обмежень для невакцинованих українців не лише в “червоній”, а й у “жовтій” зоні. 

Про це під час засідання Уряду розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Пропозицію внести зміни до постанови про карантин винесло Міністерство охорони здоров’я України. Зокрема, йдеться про зміну правил діяльності закладів у “жовтій” зоні. Згідно з новими обмеженнями,  заклади громадського харчування, заклади культури та спортзали у “жовтій” зоні зможуть працювати лише за умови вакцинації усіх працівників хоча б однією дозою вакцини або наявності сертифікату про одужання чи негативного ПЛР-тесту. Такі ж обмеження застосовуються й до відвідувачів закладів.

– Також ми змінюємо термін дії “жовтого” ковід-сертифіката. Тепер він діятиме 30 днів. Раніше сертифікат був чинним 120 днів, – про це під час засідання Уряду розповів Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Також він наголосив, що представники закладів мають не просто перевіряти наявність у відвідувачів ковід-сертифікатів, а й зчитувати QR-код, перевіряючи їхню дійсність та термін дії.

Ухвалити зміни до постанови Уряд планує сьогодні.

Нагадаємо, понад 500 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.