Соратники Бондаренка претендують на чергові мільйони з місцевого бюджету

4 березня відбувся аукціон на закупівлю послуг із поточного обслуговування світлофорів міста Черкаси, організованого департаментом житлового комплексу Черкаської міської ради. 

Інформація про це міститься в системі “Прозорро”.

Відповідно до результатів торгів право на укладання договору отримала компанія “Текс-буд”, зареєстрована в Черкасах. Пропозиція переможців – 4,4 млн гривень.

Нині власником і директором цієї компанії є Володимир Колосов. Раніше фірмою володіли також екс-депутат Черкаської міської ради Володимир Бурячинський та його бізнес-партнер Сергій Агапов.

Агапов є чоловіком депутатки міської ради, членкині фракції “За майбутнє” Олени Агапової.

Саме бізнесова група Агопови-Бурячинского впродовж останніх років є одним з найбільших освоювачів коштів місцевого бюджету. Нині підприємства, які наближені до цих бізнесменів, мають в активі декілька підрядів на реконструкцію об’єктів благоустрою міста. Зокрема, йдеться про сквер “Юність”, а також “Долину троянд”, які мають бути профінансовані з видатків бюджету розвитку цьогоріч, а також капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення. Крім того, ці ж підприємства займаються поточним утриманням мереж зовнішнього освітлення міста й нещодавно отримали право на укладання угоди вартістю 6 млн гривень.

коментарі

2 Коментарі

  1. Що думае Бондренко з приводу габаритного смиття !Перед виборами. ВЕЛИКИ обицянки ! ДуНе втихомирювались Макеев Радуцький ЗГИБЛОВ ТА ВЖЕ О ?УСТИЛИ СВОИ РУКИ? ТОЖ ДИЙТЕ

  2. Ну, Слава Богу! Якщо Їхня компанія буде виконувати роботу, то все буде зроблено на вищому рівні. І гроші витратять за призначенням і з користю для міста.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.