Соратники та підлеглі мера Черкас взялися синхронно підписувати петицію проти його конкурента

22 вересня кандидатка від партії “За майбутнє” до місцевої ради Ірина Ткаченко зареєструвала петицію проти будівництва на території Черкас заводу із переробки пестицидів та фреону. Такі наміри, на її думку, нібито має Віталій Ільченко, що є претендентом на посаду міського голови від партії “Слуга народу”, та його партнери.

Протягом години петицію встигли підписати декілька членів новоспеченої команди Бондаренка, зокрема його радник Геннадій Шевченко, очільник комунального підприємства КП “Черкасиінвестбуд” Іван Будяк, бізнес-партнерка депутата міської ради Володимира Бурячинського Альона Агапова та інші. Усі вони є претендентами на потрапляння до стін міської ради нового скликання під прапорами “За майбутнє”.

Крім того, петицію підписали і депутати міської ради Артур Акопян та Олександр Дишлюк, що також долучилися до політичної команди Бондаренка. Зауважимо, що саму петицію, у разі отримання нею належної підтримки, також мають розглянути депутати. 

Також петицію вже підписало більше десяти працівників міської ради, зокрема директор управління інформаційної політики Андрій Крилов, його підлеглі Олексій Дубовий та Валентина Тимчик, працівники мерії Тетяна Тетяна, Олег Ткаченко, Іван Бутенко та інші. 

У коментарі виданню “18000” Андрій Крилов зазначив, що про існування петиції дізнався із мережі і цілеспрямованої вказівки підписувати її не було, крім того, не надавав він таких вказівок і своїм підлеглим. На його думку, будівництво подібних об’єктів має здійснюватися за межами міста задля розвантаження інфраструктури. 

Водночас депутат міської ради Артур Акопян від коментарів нашому виданню відмовився через те, що, як він зазначив, про нього ми завжди пишемо “гадості”.

Хто представляє новостворену політичну команду Анатолія Бондаренка, читайте у нашому спеціальному матеріалі за посиланням 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
4 Коментарі
  1. О, не знал… Классная петиция, обязательно подпишу

  2. Іра Ткаченко вже на старті лягла під бондаренка-брехуна. Оце продажна шкурка. Майбутня політична ш***ва )))

  3. Цікаво, а куди дівається те, що не переробляють. В землю зливають? А воно так корисніше получається? Я зараз не зрозуміла, то підлеглі мера Черкас виступають проти цивілізованої переробки?

  4. Яка альтернатива переробним заводам? В Швеції їх в центрі міста будують і серед житлових кварталів. І в них нема такого срачу, як в нас. То нам краще все в землю закопувати?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *