Спікер парламенту відповів на скарги черкаської депутатки

Спікер парламенту Руслан Стефанчук у відповідь на скарги нардепок “Європейської солідарності” оприлюднив статистику, як і скільки часу їхні нардепи перебували за кордоном.

Стефанчук порахував, що за статистикою “Слуги народу” отримують по 4,23 погоджених відряджень на одного нардепа, а “Європейська солідарність” – по 6,7 погоджень

Зокрема, за даними Стефанчука, в Ірини Геращенко було 19 відряджень тривалістю у 101 день. За кількістю депутатів серед усіх вона перебуває на 19 місці.

Спікер назвав скарги нардепок “ЄС” на заборону на виїзд маніпуляціями та “примітивним різновидом політичної боротьби, яка точно не в’яжеться із поняттям широко проголошеної парламентської єдності”.

Нагадаємо, раніше Ірина Геращенко пожалілася на те, що її не відпустили у відрядження у США.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
2 Коментарі
  1. 242 члени містить фракція “слуга народу” у парламенті. Левова їх частка не може претендувати на закордонні відрядження через свій низький інтелектуальний потенціал. Всього 27 парламентарів від “Європейської солідарності”. Там теж є усякі, але рівень компетенції Геращенко чи Порошенка, поза сумнівом, міг би значно підсилити міжнародні позиції України за кордоном

    1. Патологічна нелюбов до Порошенка переважає над здоровим глуздом. Де-хто так і не став державником. Під час війни мали б забути вчорашні образи. Чи знову об’єднаємось за п’ять хвилин до розстрілу?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *