Співорганізатор IT Kids поділився новинками четвертого сезону проекту

У Черкасах стартував черговий сезон навчального проекту IT Kids. Цього разу в ньому беруть участь півсотні школярів, які протягом трьох місяців учитимуть Scratch, а також HTML і CSS.

Проект уже кілька років реалізують Cherkasy IT Cluster та Черкаський бізнес-коледж за підтримки всеукраїнської мережі клубів кодування Code Club UА.

Протягом двох тижнів реєстрації на участь у проекті IT Kids подалися майже 300 школярів міста. Учасників обрали шляхом тестування.

– Усіх, кому не вдалося потрапити цього року на курс, ми одразу запросили на п’ятий сезон. Реєстрація на 5 сезон буде відкрита з 1 лютого наступного року та триватиме по 28 лютого. Тестування відбудеться 2 березня, – анонсує завідувач відділення інформаційних технологій бізнес-коледжу Владислав Хотунов.

За його словами, хоч напрямки навчання є традиційними для проекту, вони стали дещо складнішими. Окрім того, цьогоріч уперше було створено групу HARD HTML/CSS. У ній навчатимуться діти, які вже мають базовий рівень знань і готові до складніших завдань.

Також особливу увагу у четвертому сезоні присвятять побудові команд. Якщо раніше діти працювали самостійно із менторами, то сьогодні вони об’єднуються у маленькі групи по 2-4 людини.

Ще одна новинка цьогорічного навчання – домашнє завдання. Їхнє виконання дасть учасникам проекту можливість краще засвоїти матеріал.

– Звісно, за невиконання домашнього завдання нікого відраховувати не будемо. Комусь програмування дається краще, комусь важче. Може, в когось узагалі вдома немає комп’ютера. Але таким чином ми даємо змогу дитині знати більше, розвиватися вдома додатково. Якщо вдома в учня виникатимуть питання, вони можуть їх поставити менторами, і ті допоможуть, – запевняє пан Владислав.

Результатом тримісячного проекту стане створення учасниками сайту або додатка, присвячених новорічній тематиці.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.