Стало відомо, коли черкаські школярі відправляться на канікули

Школа

Відомі дати канікул у черкаських школярів

Стали відомі дати канікул у закладах загальної середньої освіти Черкас.

Про це повідомила профільна заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

За словами Анастасії Чубіної, перший семестр триватиме з 1 вересня до 24 грудня, а другий з 11 січня до 1 червня 2027 року. Дати канікул:

  • 26 жовтня – 1 листопада 2026 року;
  • 25 грудня 2026 року – 10 січня 2027 року;
  • 22–28 березня 2027 року.

Що відомо про новий навчальний рік у Черкасах

Нагадаємо, що новий навчальний рік у Черкасах розпочнеться переважно в очному форматі: понад 80 % закладів освіти працюватимуть офлайн, ще 13 шкіл — у змішаному.

Черкаські школи самостійно обирають формат свята до першого вересня.

- Кожен заклад самостійно визначається з форматом свята й класами, які на нього запрошувати. Здебільшого учасниками урочистостей є учні 1 та 11 класів, але рішення – за закладом. Зрозуміло, що забезпечення безпеки – це пріоритет, – зазначила Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, напередодні 1 вересня школярі отримали подарункові набори.

Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *