Стало відомо, в яких комітетах працюватимуть черкаські нардепи

На сайті Верховної ради оприлюднили персональний склад комітетів. У парламенті сформували 23 комітети. Черкаські нардепи, обрані на позачергових виборах, увішли до складу 5 із них.

ЧИТАЙТЕ: П’ять “слуг” та двоє “бувалих”. Нові обличчя черкаської мажоритарки про мотивацію та зміни в країні

Зокрема, Любов Шпак, колишня ректорка Східноєвропейського університету, обрана за 194 округом, увійшла до складу Бюджетного комітету. 

Обраний на 195 виборчому окрузі Олег Арсенюк, син колишнього черкаського депутата-регіонала Олексія Арсенюка, став членом комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. 

Представник 196 округу Андрій Стріхарський, забудовник із Києва, буде працювати в комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. 

Обраний на 197 окрузі Олександр Скічко обрав роботу в комітеті з питань транспорту та інфраструктури

Народний депутат від 199 округу Нагорняк Сергій, також колишній бізнесмен з Києва, працюватиме в комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Жоден з перелічених вище обранців не увійшов до керівного складу комітетів. Всі вони є представниками фракції “Слуга народу”

Єдиний наразі  депутат не від фракції “Слуга народу”, що представляє область у парламенті Антон Яценко поки не увійшов до складу жодного із комітетів.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.