Стало відомо, як звати зрадника, який збирав інформацію для ворога на Черкащині

Зрадник Сергій Жаданов

Відомо, як звати чоловіка, який передавав росіянам інформацію про оборонні об’єкти Черкащини

На Черкащині луганчанин збирав та передавав ворогу інформацію про оборонні об’єкти на території області. Стало відоме ім’я та прізвище зрадника. 

Про це “18000” повідомили в правоохоронних органах.

Луганчанина звати Сергій Жаданов. Йому 46 років. Народився у смт Нижнє, Попаснянський район, Луганська область. Чоловік переїхав до Сміли у квітні 2022 року. Обвинувачений передавав ворогу інформацію про розташування військових частин, підприємств оборонно-промислового комплексу та критичної інфраструктури.

Суд визнав Сергія Жаданова винним за ч. 2 ст. 111 КК України (держзрада). Йому призначили 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що відоме ім’я черкащанина, який воював на боці “днр”.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
3 Коментарі
  1. На парашу не поїхало а приперлося В УКРАЇНУ і ненавидить її як чорт хреста

  2. Підтримую убив жінку душегуб

  3. 15 років за те що призводив до смертей та каліцтв бог знає скількох українців…

    Це він три роки там сидів і все на світі здавав…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *