Виконання міського кошторису наразі – 87,9 %, – Черкаська міська рада

Засідання бюджетної комісії Черкаської міської ради

Виконання доходів загального та спеціального фонду бюджету Черкаської міської ради за перший квартал 2024 року становить 87,9 %.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Черкаської міської ради.

Зміни до бюджету міста розглядали депутати під час засідання бюджетної комісії.

“На думку членів комісії, ситуація має покращитися у другому кварталі року, адже очікують надходження від продажу землі та комунального майна з аукціонів. До того ж, до Черкас можуть релокуватися підприємства із регіонів, які зараз страждають від ворожої агресії”, – зазначають у міській раді.

Під час розгляду змін до бюджету депутати визначалися, на які цілі спрямувати кошти. Пріоритетними обрали підтримку Збройних сил України та забезпечення енергетичної безпеки міста. Питання змін до бюджету планують розглянути під час засіданні сесії Черкаської міської ради.

Як писав “18000“, продовження 55-го засідання Черкаської міської ради заплановане на четвер, 4 квітня.

Нагадаємо, Черкаська міська рада проголосувала бюджет-2024 22 грудня 2023 року. За словами директорки департаменту фінансової політики Тетяни Харенко, доходи бюджету цьогоріч становитимуть 4,2 млрд гривень.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *