Стартує новий сезон просвітницького проєкту про політику

Розпочинається новий сезон просвітницького проєкту “ПОЛІТпроСВІТ”. Його авторкою та ведучою є громадська активістка та засновниця ГО “Молода Черкащина” Вікторія Феофілова.

“ПОЛІТпроСВІТ” – це серія відкритих бесід, ціль яких – у доступній формі розповідати про національну та місцеву політику, а також те, як на неї може впливати кожен із вас.

У новому сезоні розмови про політику будуть доповнені відеоматеріалом з різних довколаполітичних тем, які обиратимуть слухачі та глядачі. Партнерами створення відеоконтенту стане команда “18000”.

– Хочу, щоб українці, зокрема черкащани, більше розумілися на політичних процесах і менше ставали жертвами маніпуляцій та популізму. Поінформований  – означає озброєний. У планах як живі зустрічі, так і відеоформат, над яким ми зараз працюємо. Хочемо, щоб це було максимально цікаво та інформативно. Будемо розповідати про те, як мало б бути в ідеалі і як часто є на практиці, – зазначає авторка проєкту Вікторія Феофілова

Нині триває опитування щодо тем та форматів просвітницького проєкту. Заповнити її можна за посиланням

Ці заходи відбудуться у межах проєкту “Підтримка громадянського суспільства в Черкаській області”, що втілюється за підтримки Європейського фонду за демократію (EED)

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.