“Стасе, слухай знаки, а не навігатор”: звідки в Черкасах взялися білборди поліції (ФОТО)

На вулицях Черкас з’явилися білборди з попередженнями для водіїв, на яких до кермувальників звертаються за іменами.

Фото білбордів активно поширюють та обговорюють у соціальних мережах.

У коментарі “18000” речник патрульної поліції Черкаської області Владислав Ткаченко розповів, що білборди з іменами є інформаційною кампанією патрульної поліції України, яка направлена на дотримання безпеки дорожнього руху та привернення уваги учасників дорожнього руху до важливості правомірної поведінки на дорозі.

– Також це нагадування елементарних правил ПДР, які порушуються кожного дня чи можуть стати причиною ДТП, – зазначив Владислав Ткаченко.

Аналогічні білборди патрульна поліція розмістила не лише в Черкасах, а й інших містах України.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Не допоможе. Якщо у Харкові під знаком “Стоянка для ЛОСІВ” все одно паркуються, то висновок один: водій почуває себе хазяїном на дорозі і як паркувався біля зупинок громадського транспорту та на тротуарах і газонах – так і буде паркуватися, як не пригальмовував біля “зебри” – так буде робити і надалі (до речі, завжди дооовго стою на перехресті Лазарєва-Шевченка (навпроти скверу “Юність” та вул.Криваліївській – Шевченка (навпроти АТБ) – там водії взагалі зневажають нас. От якби було ДАІ та штрафувало або забирало авто евакуатором – тоді б, може, дійшло б. Немає культури поведінки на дорозі зовсім.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.