Зоомагазин Леопольд

Столичні податківці у турборежимі проводять вилучення документів у черкаській мерії (ФОТО)

Скріншот із відео Анатолія Бондаренка

28 серпня у стінах Черкаської міської ради розпочалося вилучення документів, яке проводиться податківцями Головного управління Державної фіскальної служби Київської області. Такі дії відбуваються на підставі ухвали Солом’янського районного суду міста Києва від 27 серпня. Кримінальна справа відкрита за статтею 212 КК України – ухилення від сплати податків 25 серпня. Таким чином, фактично з моменту відкриття провадження до проведення вилучення пройшло три робочих дні.

Відповідно до документу, що є у розпорядженні редакції “18000”, слідчі вилучають копії первинних документів, пов’язаних із співпрацею більшості структурних підрозділів міської ради із рядом приватних товариств. Ці товариства, на думку слідчих, у своїй господарській діяльності користувались послугами підприємств із ознаками фіктивності, чим мінімізовували податкове навантаження. Зокрема вилучення санкціоновано проходять у департаменті житлово-комунального комплексу, архітектури та містобудування, освіти та гуманітарної політики, а також комунальних підприємствах “Міськсвітло”, “Черкасиеелектротранс”, “Дирекція парків”.

Окремо в тексті ухвали виділена співпраця із товариством “Колтех-транс”. Воно вже фігурує у кримінальному провадженні за аналогічною статтею, а його директор Сергій Колісніченко отримав підозру в ухиленні від сплати податків у 1,5 млн грн.

Фото Ігоря Коломойця

Зазначимо, що міський голова Анатолій Бондаренко не так давно заявив про те, що Колісніченко долучився до його нового політичного проекту “За майбутнє” та був присутній з міським головою на з’їзді цієї партії.

Сьогодні Бондаренко офіційно перебуває у відпустці. Також у відпустці і його перший заступник Ігор Волошин. Обов’язки міського голови виконує Ігор Коломоєць. 

На своїй сторінці у фейсбуці Бондаренко пов’язав вказані слідчі дії із сьогоднішнім візитом до Черкас президента Володимира Зеленського, який представив нового очільника обласної державної адміністрації Сергія Сергійчука.   

коментарі
2 Коментарі
  1. Запахло жареным и Толя резко устал
    Бедный, ну отдыхай

  2. Зеленський злякався Бондаренко. От як це виглядає.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *