Стратегічне розслідування черкаських правоохоронців закінчилось усним зауваженням

Суддя Соснівського районного суду винесла рішення посадовій особі державного підприємства “Служба місцевих доріг у Черкаські області”. Жінку судили за нараховану самій собі премію.

Про це пише “18000”.

Відповідно до матеріалів справи, що розслідували поліцейські Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області, підсудна нарахувала за власним наказом сама собі премію у розмірі 35 % посадового окладу. Це є порушенням антикорупційного законодавства.

Жінка визнала свою провину та просила закрити адміністративне провадження за малозначністю. Вона щиро розкаялась і пояснила, що умислу не мала, оскільки вчинила правопорушення вперше. А ще має на утриманні дитину, яку забезпечує сама. Робота є її єдиним заробітком.

Також зазначено, що жінка отримала додаткові 35 % до окладу не як премію, а як винагороду за додаткову роботу, яку вона здійснювала у зв’язку із суміщенням посад і обов’язків.

Суддя визнала малозначимість у діях підсудної та визначила їй покарання вигляді усного зауваження.

Нагадаємо, на Черкащині фірма-новачок без торгів отримала від міськради 1,5 млн грн на ремонт дороги.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
1 Коментар
  1. Так цікаво, визнана винною, отримала лише зауваження, але що з доплатою ? Так і продовжує отримувати ?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *