Студентка з Черкас, що вбила немовля, стверджувала, що не знала про вагітність

Неповнолітня студентка “Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу”, яка восени минулого року вбила власну новонароджену дитину, у суді  стверджувала, що не знала про вагітність. Дівчину засудили до двох років позбавлення волі. 

Про це пише “Кропива“.

31 жовтя минулого року в кімнаті гуртожитку “Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу” по вул. Вернигори, студентка вбила свого новонародженого сина.

Дівчина самостійно, без допомоги лікарів та посторонніх, народила доношену, життєздатну дитину без вад розвитку. Після пологів, перебуваючи в особливому психологічному стані, вона умисно вбила новонародженого. Обвинувачена нанесла три удари кухонним ножем в область грудної клітки дитини, що призвели до смерті.

Аби приховати злочин, студентка помістила тіло мертвого сина до пакету, а потім до картонної коробки з-під взуття. У подальшому коробку сховала під власним ліжком.

Породіллю виявила вихователька гуртожитку, яка обходила кімнати. Жінка помітила закривавлену підлогу. Студентка пояснила, що в неї почалися критичні дні і вона отруїлася грибами.

Вихователька викликала швидку, після чого дівчину госпіталізували  до 3-ї міської лікарні з кровотечею.

Наступного дня сусідки по кімнаті під час прибирання знайшли коробку під ліжком обвинуваченої. Відкривши її, помітили пакет із, як їм тоді здалося, органами. Через шок дівчата не повідомили про це нікому, окрім брата однієї з них. Наступного дня коробку вони віднесли до лікарні, де медсестра виявила в ній мертву дитину.

Сусідки говорять, що 31 жовтня до 17-ї години були на навчанні, опісля на декілька хвилин забігли до кімнати, щоб взяти речі, й пішли гуляти. Дівчина в цей час лежала під ковдрою. На запитання про кров відповіла, що вона належить коту. Про її вагітність сусідки не знали, говорять, зміни тіла обвинувачена пояснювала тим, що її на канікулах “відгодували батьки”.

Перебуваючи у лікарні, студентка заперечувала вагітність, хоч її ознаки й побачив гінеколог. На запитання про те, куди поділа дитину, не відповідала.

У судовому засіданні обвинувачена вину визнала частково та пояснила: думала, у неї відкрилася кровотеча. Вона не розуміла що сталося, бачила лише кров. Про вагітність не знала. Стверджувала, що подій не пам’ятає, оскільки майже втрачала свідомість.

Суд визнав неповнолітню студентку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 117 КК України та призначити покарання за ст. 117 КК України у вигляді 2  років позбавлення волі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *