Суд поставив крапку у конфлікті садочків і нещеплених дітей

Верховний Суд України став на бік освітян у справі конфлікту між навчальними закладами і мамою нещепленої дитини.

Позов матері, яка відстоювала своє право відводити до дошкільного навчального закладу дитину без обов’язкових щеплень (правець, дифтерія, кашлюк тощо), не задоволено.

Таким чином, відмову навчальних закладів зараховувати нещеплених дітей у садочки слід вважати правомірною.

Як розповів у коментарі “18000” очільник міського департаменту освіти Сергій Воронов, рішення суду стане ще одним аргументом у розмовах із батьками нещеплених дітей. Останні вимагають, аби їхнім дітям не перешкоджали відвідувати дошкільні навчальні заклади.

– Півроку тому в нас уже був конфлікт із батьками, чиї діти нещеплені. Вони завляти, що ми порушуємо права дитини на освіту. Я поважаю думку людей: хочуть щеплювати чи ні – це їхнє право. Але як посадовець я мушу працювати і жити в межах законодавства. У законі чітко вказано, що діти, які не мають календаря щеплень із вчасними щепленнями, не мають права бути зарахованими, – говорить Воронов.

Чиновник додає, що ще тоді радив батькам звертатися до суду і там доводити свою правоту. Щоправда тоді, за інформацією посадовця, жоден із них до суду не звернувся.

Він також розповів, що досить часто нещеплених дітей зараховують до приватних садочків, на що профільний департамент не має впливу.

– Узимку кількість хворих на кір у приватних закладах значно перевищувала кількість хворих у державних, – акцентує Сергій Воронов.

коментарі

6 Коментарів

  1. воронов–чей очильнык ДЕ***Ы

  2. Звідки пан Воронов узяв данні про те що в приватних садочках більше дітей захворіло на кір? Чи це він почув від бабці сусідки його прабабці? Де факти?

    1. Я б теж хотіла знать….

  3. Это личное дело родителей,по поводу прививок.Я считаю решение суда абсолютно неправильным. Маленьким детям просто уничтожают иммунитет! И суд обязывает родителей с этим соглашаться! Просто бред.

  4. Какое право имеют обязывать родителей, уничтожать детям иммунитет!

  5. Прививки уничтожают иммунитет детей!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.