Суд скасував незаконне рішення про обмеження безкоштовного харчування для дітей-пільговиків

Черкаський окружний адміністративний суд скасував рішення Корсунь-Шевченківської міської ради про введення територіального обмеження на безкоштовне харчування пільгових категорій дітей у дошкільних навчальних закладах.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

У закладах дошкільної освіти Корсунь-Шевченківського не всі пільгові категорії дітей отримували безкоштовне харчування. Усе через те, що міська рада внесла зміни до рішення про звільнення від плати за харчування пільговиків, внісши пункт, який обмежує поширення цього рішення  лише на батьків дітей, зареєстрованих і проживаючих на території Корсунь-Шевченківського, с. Гарбузин та с. Саморідні. Діти ж, що проживають за межами цих населених пунктів та мають пільги, оплачували харчування самостійно.

Такі дії міської ради містили прояви дискримінації за територіальною ознакою та порушували державні гарантії дитини, визначені ст. 6 Закону України “Про охорону дитинства”.

У звязку з цим прокуратура ініціювала звернення до суду з відповідною позовною заявою на Корсунь-Шевченківську міську раду.

Судом відповідну заяву було задоволено та рішення про обмеження пільг за територіальним принципом скасовано.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.