Суд виправдав двох міліцейських із Черкащини, яким СБУ інкримінувало розповсюдження наркотиків

12 квітня Городищенський районний суд за головуванням судді Віктора Черненка виніс вирок у справі  двох працівників колишньої міліції, а тепер поліції Маньківського району. Йдеться про голову карного розшуку місцевого відділку та його підлеглого.

Правоохоронцям інкримінували факт нібито розповсюдження наркотиків. Згідно з матеріалами справи, у травні 2015 року голова карного розшкуку, майор тоді ще міліції, переслідуючи мету затримати місцевого жителя за збут наркотичних засобів, планував спровокувати злочин. Він самотужчки, через третіх осіб, хотів передати потенційному накроторгівцю наркотичну ричовину, з якою згодом його затримали б. Переслідуючи свій злочинний намір, майор нібито залучив до справи свого підлеглого лейнтенанта та ще одну раніше судиму особу. Саме він мав передати наркотики. Проте замість цього особа звернулася до правоохоронців із заявою про заплановану провокацію. 

Правоохоронці були затримані після того, як один із них нібито передав пакет із канабісом заявнику, аби той в подальшому вручив його іншій особі. Водночас свою вину підсудні не визнали і пояснили, що лише співпрацювали з раніше судимим місцевим жителем, який сам обіцяв їм допомогти у розкриті злочинів, скоєних у районі. Жодних наркотичних речовин вони йому не передавали.

Заслухавши покази сторін та вивчивши докази, суд прийшов до висновку, що прямих доказів вини міліціянтів з боку сторони обвинувачення не надано. Крім того, частина свідчень та доказів є недопустими з точки зору їх неналежного документального оформлення. 

Виходячи із цього, суд визнав міліціянтів невинуватими у інкримінованих їм злочинах. Досудове слідство проводилось працівниками Служби безпеки України. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *