Суд виправдав працівника інституту, розгледівши підбурювання з боку правоохоронців

5 серпня Соснівський районний суд виніс вирок у справі отримання хабара начальником навчально-методичного відділу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Відповідно до матеріалів справи, посадовець нібито отримав 1500 гривень від студента за сприяння в успішному складанні сесії. Як встановило слідство, 16 березня 2016 року, реалізуючи свій злочинний умисел, працівник інституту отримав кошти від посередника.

У судовому засідані обвинувачений пояснив, що нібито мав дружні стосунки з посередником, неодноразово брав та позичав у нього гроші, зокрема, на поховання бабусі. А сам посередник використав обставини, аби підставити підсудного. 

Розглянувши докази сторін та заслухавши покази свідків, суд прийшов до висновку, що в обвинуваченні не зазначені і фактично не описані об’єкт та об’єктивна сторона складу злочину, а стороною обвинувачення – не підтверджена та не доведена вина у формі прямого умислу в скоєнні кримінального правопорушення.

Крім того, дослідивши протоколи про тимчасовий доступ до речей і документів, протоколи про проведення негласної слідчої дії, матеріальні носії інформації, на яких зафіксовано аудіо, та відеозаписи щодо проведення негласних слідчих (розшукових дій), надані стороною обвинувачення, суд дійшов висновку, що вони є недопустимими доказами.

Крім того, суд розгледів і провокацію хабара з боку посередника. Нібито саме він просив допомогти підсудного, заздалегіть записуючи їх розмови на отриманйи спеціальний технічний пристрій для приховуваного запису, що був наданий правоохоронцями. 

Як наслідок, суд повністю виправдав підозрюваного. 

У судовому засіданні сторону обвинувачення підтримували працівники Черкаської обласної прокуратури Макаренко Артем Ігорович та Якушеної Олени Вікторівни.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.