Суд заборонив управлінню інспектування демонтувати білборди підприємства Кудактіна

30 липня суддя Черкаського окружного адміністративного суду Віталіна Гайдаш задовольнила заяву про забезпечення позову від підприємства «Вересень+» до управління інспектування Черкаської міської ради.

Таким чином суд визнав протиправним та скасувати рішення управління про демонтаж рекламних конструкцій цього підприємства, оформлене листом від 26 липня.

Також суд заборонив знесення та демонтажу рекламних конструкцій, які належать «Вересень+» в місті Черкаси. Повний перелік можна переглянути ТУТ.

Окрім того, в обґрунтуванні заяви позивач зазначає, що міськрада протиправно не продовжує термін дії 109 дозволів на розміщення зовнішньої реклами на виконання рішення виконкому від 28 квітня 2017 та постанови Вищого адміністративного суду від 14 серпня 2014.

«18000» звернувся за коментарем з проханням розтлумачити, які наслідки має ця судова ухвала, до управління інспектування. Однак заступник начальника управління Павло Забєлін, який на сьогодні виконує обов’язки керівника, поки Віталій Косяк перебуває на лікарняному, коментувати відмовився. Він порадив звертатися із питаннями у форматі «офіційного листа».

Нагадаємо, 29 липня у центрі міста на перехресті вулиці Смілянської та бульвару Шевченка демонтували білборд, що належить підприємству “Вересень+”.

Власником “Вересень+” є Юлія Кудактіна, а директором відомий місцевий підприємець та політик – Сергій Кудактін.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.