Суд закрив справу щодо коштовних подарунків депутату міської ради

17 вересня Соснівський районний суд закрив справу щодо коштовних подарунків депутату Черкаської міської ради Станіславу Лукиричу.

Про це йдеться у постанові суду від 19 вересня.

Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, депутат міської ради, перебуваючи на посаді, отримав по договору дарування три об’єкти нерухомості, загальною вартістю 755 223 гривні, що перевищує дозволений законом розмір сукупної вартості подарунків.

У той же час, адвокат обвинуваченого зазначив, що останній ще в 2018 році надав особі, що “подарувала” йому нерухомість, позику в розмірі 140 тис. гривень. Термін дії позики, що була оформлена письмовою розпискою, мав закінчитися  29 серпня 2019.

Аби забезпечити повернення позики, чоловік запропонував тимчасово, до її повернення, оформити на депутата частини житлового будинку з  надвірними спорудами, загальною площею 184,1 кв. метрів та частки земельних ділянок,  вартістю 350 тис. гривень, 324 988 гривень та 80 235 гривень.

Після отримання “подарунків” депутат міськради вніс відомості про них до своєї щорічної декларації.

11 квітня 2019 року чоловік повернув позику в розмірі 140 тисяч гривень.  Цього ж дня обома сторонами було оформлено договори про розірвання усіх договорів дарування.

Суд встановив: не було здобуто доказів, що Лукирич отримав подарунок у зв’язку із здійсненням своєї діяльності, тобто відсутній наслідковий зв’язок між виконанням функцій та одержанням подарунка.

У зв’язку із вище зазначеним, суд постановив провадження по справі про притягнення депутата  до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.172-5 КпАП України закрити, за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.