Суд залишив черкаських освітян без очільника

13 жовтня слідчий суддя Соснівського районного суду міста Черкас відсторонив від посади директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергія Воронова. Ухвала була винесена в межах розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом зайвих витрат бюджетних коштів.

Така інформація оприлюднена на сайті Черкаської обласної прокуратури.

Воронова підозрюють у вчиненні службового недбальства, що призвело до надмірних витратах бюджетних коштів сумою майже 732 тис. грн. Термін відсторонення від посади – до 8 грудня 2020 року.

Крім того, слідчий суддя Соснівського районного суду Черкас обрав керманичу черкаських освітян і запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

У коментарі виданню “18000” Сергій Воронов підтвердив цю інформацію, а також повідомив, що ним вже подана апеляція на рішення суду. До того ж, за інформацією Воронова, департамент наразі працює без керівника. Відповідно до нової структури у Воронова немає заступників, тож чиновники очікують на повний текст ухвали.

Раніше заступниками Воронова були Марина Бакланова, Богдан Бєлов, а також Максим Шадловський. Нині Марина Бакланова звільнена, Богдан Бєлов очолює одне з управлінь, а Максим Шадловський працює старшим спеціалістом у цьому ж департаменті.

Крім того, ексзаступник Воронова Богдан Бєлов також має дві підозри за фактом здійснення закупівель за завищеними цінами, зокрема картоплі та дезінфекційних засобів. Разом із тим, жодне із клопотань прокурорів про відсторонення Бєлова від посади задоволене не було.

Максим Шадловський також фігурує у кримінальному проваджені пов’язаному з організацією вбивства заступника міського голови Юрія Ботнара. Він підозрюється в організації злочину, проте не відсторонений від посади й продовжує працювати.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.