Суддю, якого судять за хабар, хочуть забезпечити підвищеною пенсією

Суддю апеляційного суду Черкаської області Пономаренка Володимира Володимировича, що підозрюється в корупції, відправили на пенсію. 

Про це пише Центр Протидії Корупції.

Учора, 3 грудня, Вища рада правосуддя відправила Володимира Пономаренка у відставку. Це означає, що він отримає велику вихідну допомогу та довічну суддівську пенсію у значному розмірі.

При цьому, зараз справа Пономаренка розглядається у Вищому антикорсуді.

“Насправді, факти, що встановлені під час розслідування є підставою для його звільнення за істотне порушення без права на довічне утримання. І вони відомі ВРП. А з 7 листопада кожен член ВРП має право самостійно ініціювати порушення дисциплінарного провадження щодо будь-якого судді. Але жоден з членів ВРП цього не зробив”, – зазначив член Громадської ради доброчесності, адвокат Роман Маселко.

Нагадаємо,  Володимира Пономаренка затримали при отриманні хабара від жителя Черкас, на якого було складено два протоколи за водіння транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Відповідно до матеріалів справи, за винагороду у розмірі 30 тисяч гривень суддя мав  домовлявся з іншими суддями про непритягнення водія до відповідальності.

При затриманні у служителя феміди вилучили гроші, телефон та шорти.

Влітку Пономаренка тимчасово відсторонила від посади.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *