Судитимуть директора черкаської лікарні за мільйонні збитки закладу

Фото СБУ в Черкаській області

Обвинувальний акт стосовно директора комунальної лікарні Олександра Федорука скеровано до суду. 

Про це повідомляють у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Як встановило слідство, головний лікар неналежно виконував свої службові обов’язки й допустив закупівлю за бюджетні кошти стаціонарну ангіографічну рентгенівську систему за завищеною ціною. У результаті комунальній лікарні завдано збитків на суму понад 3 млн грн.

Додамо, договір про закупівлю рентгенівської установки було укладено 30 листопада 2019 року. Тоді приватному товариству перерахували бюджетні кошти в сумі 14 млн 800 тисяч грн. Однак, згідно з проведеною експертизою вартість цього обладнання склала 11 781 401 грн.

Ідея купівлі ангіографа виникла в 2018 році. Тоді депутати як реакцію на відповідну петицію спрямували кошти на купівлю установки, втім згодом видатки були скасовані. Проте медики встигли провести закупівлю, результатом якої став укладений договір, де ціна ангіографа склала 13,8 млн гривень. Однак за рік під час проведення повторної закупівлі вартість цього ж ангіографа зросла вже до 14,8 млн гривень.

Завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт за фактом службової недбалості головного лікаря, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам лікарні (ч. 2 ст. 367 КК України).

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. за зарплату машин не куплять…

  2. От причепилися. Щось не покарали пана Отрешка за ніби “розкрадання державних коштів” пару років назад. І пана Савіна теж у 2017 році звинувачували у “розкраданні держкоштів” (видання Громадське.tv від 16.11.2017 р.) Все затихло, все зам”яли. А тут причепилися, щоб за усіх “віддувався”? Чи комусь оте крісло дуже жадане?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.