Судитимуть керівника лісництва на Черкащині, його дружину і підлеглих за привласнення понад мільйона гривень

Прокурор біля затриманого

Судитимуть керівника лісогосподарського підприємства на Черкащині, його дружину та підлеглих. Їх обвинувачують у розкраданні державних коштів, спрямованих на лісозаготівлю.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Як встановили слідчі, директор лісогосподарського підприємства залучив дружину, родичів і підлеглих до реалізації схеми привласнення державних коштів.

Упродовж 2022 року державне підприємство укладало договори з надання послуг щодо лісозаготівлі, висаджування лісу, догляду та доповнення лісових культур, з підконтрольним приватним підприємцем.
Фактично всі ці роботи виконували працівники лісового господарства за допомогою техніки цього ж господарства.

Так підприємцю були безпідставно перераховані 1,1 млн грн, які сім членів злочинної групи легалізували та привласнили. Їх судитимуть за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 205-1, ч. 3 ст. 209, ч. 1 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України

Як писав “18000“, злочин було вчинено в Звенигородському лісовому господарстві і йдеться про Івана Баса та його дружину Оксану. Відповідно до системи “Прозорро” підприємство, що очолював Бас, уклало угод з підприємцем Євгеном Тертичним на понад 15 млн гривень. Він і є родичем Оксани Бас. Водночас із сестрою дружини лісівника було укладено угод на суму дещо менше 3 млн гривень.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Канівський район: одні документи на вісім машин

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *