Своєчасна оплата за спожите тепло та гарячу воду є гарантією стабільної роботи Черкаської ТЕЦ*

Адміністрація ВП “Черкаська ТЕЦ” ПРАТ “Черкаське хімволокно” висловлює вдячність своїм абонентам за вчасно сплачені рахунки за спожите тепло та гарячу воду.

Про це повідомили в пресслужбі підприємства.

Завдяки своєчасній оплаті за спожиті послуги ми:

 • закуповуємо паливо для безперебійної роботи станції, щоб надавати якісні послуги своїм споживачам;
 • купуємо необхідні матеріали для проведення ремонтних робіт на теплових мережах;
 • забезпечуємо необхідними запчастинами та пальним спецтехніку;
 • в умовах карантину забезпечуємо засобами індивідуального захисту тих, хто своєю працею створює комфортні умови у будинках містян.

Завдяки Вам підприємство має змогу вчасно розрахуватися з нашими працівниками, які в умовах карантину продовжують виконувати свою роботу 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Задля недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19, сьогодні ми маємо вжити всіх необхідних заходів, аби захистити себе та своїх близьких. Тож ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» закликає споживачів дотримуватися встановленого карантину та радить здійснювати оплату за отримані комунальні послуги онлайн.

Підприємством наразі створено всі умови, аби споживачі в період дії карантину, мали можливість розраховуватися за отримані послуги, не виходячи з дому.

Скористайтесь можливістю провести оплату за отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води дистанційно за допомогою онлайн-сервісів на нашому офіційному сайті ПРАТ «Черкаське хімволокно» у розділі “Для населення»/ «Оплата послуг”.

Оберіть найзручніший для вас спосіб оплати:

 • Приват24;
 • Portmone.com;
 • EasyPay;
 • Payhub;
 • My Alfa-Bank.

Не забувайте також допомагати своїм близьким, допоможіть здійснити онлайн розрахунки своїм рідним, які не мають можливості скористатися онлайн-сервісами.

Разом з тим, нагадуємо, що на нашому сайті ви можете скористатись онлайн-сервісом “Особистий кабінет”.

Завдяки цьому сервісу ви зможете передавати показники лічильників, перевіряти нарахування пільг чи субсидій, контролювати розрахунки за спожите тепло та гарячу воду, не виходячи зі своєї домівки.

*Іміджева інформація

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

2 Коментарі

 1. Забыли написать, сколько осбб потратили на прочистку систем, когда эти клованы пустили песок вместе с теплоносителем, счастлива была вся мытница

  1. Понятно что песок будет тоны. Как они варят объясняю задвижки у них не держат течет вода сварщик не может заварить, они берут и ведрами сыпят песок в трубу, именно ведрами. Естественно эго никто не убирает, и это все в дома идет

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.