“Свої” та “чужі”: Олександр Литвин розповів про розподіл депутатів у міській раді Черкас

Олександр Литвин, голова політичної партії “Ошукані українці”

Успішний розвиток Черкас є неможливим, допоки депутатський корпус міста розділений на “своїх” та “чужих”. 

Таку думку під час своєї пресконференції висловив голова політичної партії “Ошукані українці” Олександр Литвин

За його словами, сьогодні депутатський корпус міської ради фактично розділений на дві категорії – “своїх” та “чужих”.

– “Свої” депутати отримують фінансування на округи, мають доступ до розподілу бюджетних коштів. Натомість “чужі” – не отримують фінансування, – зазначив Олександр Литвин. – Водночас таке розмежування серед депутатів призводить до розділення й серед громади міста, тому що і за тих, і за інших голосували черкащани. 

Врегульовувати стосунки між народними обранцями, слугуючи авторитетом для обох сторін, мав би міський голова. Однак на сьогодні він залишається спостерігачем, допускаючи погіршення морального клімату серед депутатського корпусу. 

– Анатолій Васильович отримав почесний титул політичного “батька”. Але мені не зрозуміло, якщо в сім’ї є батько, то у разі непорозумінь між “дітьми”, вони приходять до нього й говорять “батько, розсуди”. Але чомусь замість того, щоб цей “батько” вирішував суперечки, які виникають між депутатами, у нас вони наймають кілерів, аби з’ясувати стосунки, – констатує голова партії “Ошукані українці”. – Де реакція на ці процеси політичних партій, які делагували цих депутатів у міську раду, де реакція врешті-решт міського голови? Я її не чув.

Олександр Литвин наголосив, що лише коли всі депутати будуть у рівних умовах, політичні сили зможуть об’єднатися навколо розвитку Черкас.

*Політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.