Зоомагазин Леопольд

Не виконує роботи: Табурець хоче розірвати договір з підрядником, що має реконструювати будинок в Умані

Підрядник, що має реконструювати будинок в Умані, в який влучила російська ракета, на сьогодні роботи не виконує, хоч і отримав 6 мільйонів авансу. Він має повернути кошти і розірвати угоду.

Про це розповів під час брифінгу голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, відповідаючи на питання кореспондента “18000”.

– Там об’єкт непростий. Будівля блочного типу. Зазначені блоки уже не виготовляються. Знайшли одне підприємство, яке готове виготовити блочні конструкції. Учасник, який виграв тендер, повідомив, що співпрацює з цим підприємством, і вже виконував роботи такої складності, – розказує він.

За словами Табурця, переможець тендера отримав 6 мільйонів гривень авансу. Кошти мали піти на демонтаж, який мали завершити в грудні.

– Жодні роботи виконані не було. Лише стрічкою обвели, – каже він.

Табурець розповідає, що “вболіває” за цей будинок.

– Уже після тендеру з’явилася київська компанія, знайома з процесами відновлення. Я просив їх допомагати, бо я хвилююся за цей будинок. Це компанія, що має позитивний імідж. Вони відразу сказали, що будуть великі складнощі. Вони мають досвід в Ірпені і Бучі. Вони здивувалися, що фірма, яка не робила це раніше, буде відновлювати цей будинок.

Ми відслідковували ситуацію. Станом на зараз договір субпідряду не підписаний. Зі слів підрядника, виникли проблеми з робочою силою та обладнанням через мобілізацію, – додав він.

За словами Табурця, нині йдуть перемовини з підрядником, щоб він добровільно повернув авансовані кошти і розірвав угоду.

Зазначимо, що “18000” писав про цю закупівлю. Її вартість 65 мільйонів гривень. Роботи виконує – “Уманьрембуд 2”.

Товариство “Уманьрембуд 2” зареєстроване в Умані. На початку цього року фірма змінила власника, директора та юридичну адресу і на сьогодні належить Михайлу Фокіну.

До Фокіна власницею фірми була Альона Ковальчук, а до червня 2021 нею володів Олександр Ковальчук. Цей же Олександр Ковальчук був директором товариства до вересня 2021 року.

Ковальчук – депутат Черкаської обласної ради від фракції “За майбутнє”. Через Ковальчука, за інформацією ЗМІ, фірма входила до орбіти депутата Антона Яценка. Зараз співрозмовники “18000” запевняють, що Яценко вже не має стосунку до підприємства.

Водночас, за нашою інформацією Михайло Фокін – батько дружини Ковальчука. При цьому, чи має на сьогодні Ковальчук відношення до Яценка – невідомо.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

По темі

  коментарі
  6 Коментарів
  1. Звичайно, Табурець свою компанію-прокладку піджене… І чому Табурець цим питанням займається, це не його прямі обов’язки?

  2. Тобто люди страждають, гинуть, а
   у тих с.к уже схеми готові?
   А розстрілювати не пробували?

   1. Мабуть і я згідна з Олексієм. Зробити це з двома, то третій призадумається .Удалося одному, захотять інші “ласого куска”

  3. Я знаю що в країні діє форма оплати ” по факту виконаних робіт” тому не розумію звідкіля беруться аванси. Ви розумієте що 6 мільйонів грн. НЕВИКОНАНИХ робіт в банкі можуть дати % чистого прибутку за нізащо. Та й не факт що ці гроші повернуть хоч частину.

  4. Ось такий дурдом , буде по всій Україні. Тому потрібні підрядники з закордону.

  5. Внас за людей не переживають.А ще хоче о в Європу

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *