“Такі люди не можуть керувати департаментом”, – Мкртчян про Волошина

Депутат Черкаської міської ради Араік Мкртчян вважає, що потрібно звільнити очільника департаменту освіти та гуманітарної політики Ігоря Волошина через проблеми з дитячим харчуванням. 

Про це повідомляє видання “ВиЧЕрпно”.

Наразі в меню дитячого харчування у дошкільних навчальних закладах міста Черкаси повернулися страви з м’яса та інші продукти, яких не було у зв’язку із оскарженням тендерних процедур учасниками закупівлі. Вирішити тимчасово ситуацію вдалося шляхом проведення прямих угод, аби діти мали повноцінне харчування. Нині ж оголошений новий тендер. Проте ситуація і надалі може загострюватися через боротьбу між учасниками закупівель, наголосив у студії “ВиЧЕрпно” депутат Черкаської міської ради Араік Мкртчян.

– Одній й ті ж самі люди… (беруть участь в закупівлях — ред.). Ви на дітях грали як могли. І зараз, коли у вас не виходить, ви дурня робите з іншого. У мене є продуктова база, але ж я не беру участь (у тендері — ред.),  і не буду брати. Ось такими брудними методами зараз борються за дитяче харчування, скільки мова іде про 100 мільйонів гривень. Уявляєте? Якщо вони звикли мати від цього 10%, то як думаєте, вони спокійно віддадуть? Ні. Ніхто не заробляє і всі так тримаються. Чого ви тоді тримаєтеся так? Всі дітей люблять, а крок назустріч ніхто робити не хоче, — прокоментував ситуацію із харчуванням у дитсадках Черкас Араік Рафікович.

Також він зауважив, що наполягатиме на звільненні нинішнього очільника департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігоря Волошина. Оскільки, за його словами, в той момент, коли потрібно було ухвалити вольове рішення для відновлення постачання продуктів у дитячі садки, керівник департаменту пішов на лікарняний.

– Він ліг в лікарню, щоб не ставити підпис під прямими угодами. Таких речей я не розумію. Командир перед битвою ліг в лікарню. Це вже не командир. Такі люди не можуть керувати департаментом. Це моя особиста думка, — відзначив Мкртчян.

Додамо, Ігор Волошин виконував обов’язки директора департаменту на момент відсторонення Сергія Воронова від посади, до 9 грудня.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини