“Такого безладу я ще не бачив”, – Бондаренко пожурив комунальників на нараді

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко закликав комунальників привести місто до ладу через настання весняного періоду.

До представників комунальної сфери він звернувся на вранішній нараді.

Зокрема, Бондаренко розкритикував роботу Придніпровської СУБ через невчасне вивезення великогабаритного сміття.

– Такого безладу як на Придніпровці я давно не бачив. Об’їхав цей район, об’їду ще раз. Але невже міський голова має об’їжджати і постійно вам нагадувати? – обурився мер.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі
2 Коментарі
  1. А мер знає, що ПЗР також належить до міста? “невчасне вивезення великогабаритного сміття” на Митниці? Та в районі будинків О.Теліги – 30-річчя Перемоги люди по смітті ходять, бо інакше просто не можна, прибудинкова територія, дитячі майданчики, залишки тротуарів і доріжок – все в смітті, собачому гівні і т.д. Тут теж живуть люди, які сплачують податки для міста, а також рахунки комунальникам (Соснівська СУБ). Освітлення дворів теж немає, Особливу увагу прошу звернути на місцевий “Silent Hill”- колишній дитячий садок (територія і те, що від нього залишилось) між будинками по 30-річчя Перемоги 22 і О.Теліги 11. Пейзаж фантастичний, дуже мотивуючий і надихаючий. Запрошуємо мера отримати незабутні враження. Цей візит “зробить” йому день). Черкаси його здивують ще більше

    1. Та у нас все місто – свинарник! Толік, самовпевненний, неосвічений, залежний керівник. Місто стало заручником його недолугого керування. Черкаси з кожним днем все більше стають схожими на захаращений колгосп.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *