На фестиваль «Тарасова Гора-2021» до Черкас цього року приїхали більше 7 тисяч гостей.

У місто завітали гості з різних куточків України, а також завітали з Польщі, Естонії, Латвії, Литви, Білорусі, Німеччини, Португалії, Китаю та США, повідомляє, пресслужба фестивалю.

Гасло цьогорічного гуртування: Жив би Тарас зараз – був би байкером! Саме тому серед гостей можна було зустріти справжніх козаків у шароварах, вишиванках, кожухах. А дехто відростив вуса та прихопив люльки.

Традиційно гості мотофестивалю вирушили колоною до Канева. Вшанувати пам’ять Тараса Шевченка попрямували більше трьох тисяч байків.

А ще організатори влаштували романтику – провели весільну церемонію, де по-справжньому (були запрошені представники РАЦСу) одружилися три байкерські пари.

Драйвову атмосферу на сцені влаштували українські гурти «FLIPSIDE», «GAYKA MOTO MUSIC PROJECT», «МЕДОВИЙ ПОЛИН», «ПИРЯТИН», «69 КРОКІВ», «VIDMA», «DAKH DAUGHTERS BAND», «MAD HEADS», «ТНМК»).

Також у програмі були перегони ретро-мотоциклів. Одночасно на мотофесті працювало 10 локацій. Гостей частували кашею від Аша (Ашот Арушанов – президент фесту «Тарасова Гора»), влаштовували: спортивні змагання, водні битви, майстер-клас з першої домедичної допомоги та щоденний показ фільмів.

По темі

коментарі

5 Коментарів

  1. Позорище

    1. Чому “позорище”?

  2. Чому “позорище”?

  3. Не знаю чому так написала Марина, але від себе додам, що вхїд коштував 550 грн з людини і не важливо чи ти залишаєшься на довго, чи на пару годин.

    1. А це добре, чи погано?…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.