Тариф на утримання будинків у Черкасах зросте вдвічі

Учора в Черкасах розпочалося відкриття конкурсних пропозицій на управління житловими багатоповерховими будинками. 

Загалом участь у конкурсі взяло 5 учасників. Серед них: Соснівська та Придніпровська СУБ, КП «Черкаситеплокомуненерго», компанія «Місто для людей Кременчук» та ТОВ “Сантехбудконструкція”.

– На мешканців будинків чекають зміни. Йдеться про збільшення суми внесків у 1,5-2 рази. Тариф з утримання будинків, який затверджений зараз, зазнавав змін востаннє у 2016-му році. І вони стосувалися не всіх позицій. Тариф на освітлення місць загального користування, роботу ліфтів не відповідає реальній вартості вже давно. З прибиранням аналогічна ситуація. СУБи через брак фінансування не можуть належно виконувати роботи, – говорить заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук.

Тому, управлінські компанії розраховували індивідуальний розмір внеску, за яким вони готові надавати перелік обов’язкових послуг для конкретного будинку. Вже зараз, за словами заступника директора профільного департаменту, очевидно що вартість внеску для мешканців складатиме від 4,8 до 5,5 гривень за квадратний метр площі. Нині тариф складає 2,5-3 грн.

Детальніше про конкурс, особливості та умови співпраці з управлінськими компаніями читайте у понеділок.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *