Тариф на вивезення великогабаритного сміття перевіряє департамент економіки, – Бордунос

Нині у Черкасах вивовезенням великогабаритного та будівельного сміття займають СУби, комунальні підприємства. До цієї роботи долучається і переможець конкурсу – підприємство “Сантехбудконструкція”.

Про це під час прес-конференції повідомила заступниця міського голови Людмила Бордунос.

Нагадаємо, у середині квітня уЧеркасах обрали переможця конкурсу з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів. Ці послуги надаватиме ТОВ «Сантехбудконструкція». Її засновником є відомий підприємець у місті Андрій Бортник.

За її словами,укладення договорів із переможцем почнеться не раніше, аніж через 3-4 тижні.

– Заявлений переможцем тариф тепер перевіряє департамент економіки. Усі розрахунки аналізують фахівці, аби з’ясувати, чи тариф не завищений. Окрім того має минути два тижні після оприлюднення результатів конкурсу для дотримання процедури обговорення, надання заперечень, пропозицій, – говорить Бордунос.

Лише після цього тариф винесуть на засідання виконавчого комітету. Якщо члени виконкому його підтримають, тоді й буде запущена процедура підписання договорів із населенням.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
2 Коментарі
  1. Гилля та листя повинно входити в цей тарифметика.

    1. до цієї якості не додзвонишся, а квитанції присилають і на мертвих людей і на незрячих і правди не доб”єшся. на тім світі ремонти роблять і сюди негабарит скидають. А як же адресний підхід?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *