“Театр перед мікрофоном”: у Корсунь-Шевченківському на радіо звучать вистави

У Корсунь-Шевченківському функціонує місцеве радіо, на якому транслюють вистави. 

Про це повідомляє пресслужба Управління культури та охорони культурної спадщини Черкащини.

Аматорський колектив “Театр перед мікрофоном” функціонує протягом п’яти років на місцевому радіо. У своїх передачах вони грають сучасні та класичні вистави. За 2020 рік “На хвилі Корсуня” вийшло 192 трансляції.

– Ми пам’ятаємо, що ще в дитинстві слухали такі передачі та з нетерпінням чекали їх. Адже не завжди і не у всіх була можливість відвідати столичні театри, одеський, львівський чи в Черкасах. А вистави на радіо були для нас тим острівцем духовності, який формував наші смаки, давав можливість познайомитися з класикою, – зазначають учасники колективу.

За словами очільника театру Михайла Волкова, все почалося з монологів, які йому довелось проголошувати у виставах та на святах. Потім йому захотілося передати свій талант іншим, тому створив культурний проєкт.

– Я працював 28 років заввідділом культури і не раз очолював журі різних літературних конкурсів, чув як читають різні твори. Тож і залучив тих, хто хотів відкрити в собі нову грань нерозтраченого таланту. Якщо комусь здається, що підготувати радіовиставу просто, то він дуже помиляється. Адже треба не просто прочитати текст, до цього готуватись. Ознайомитися з текстом вдома, вникнути в роль, пройнятись нею, щоб міг слухач сказати “Вірю”. А на репетиціях вже спільно обробляти кожне слово, кожну репліку, – зазначив Михайло Волков.

Перша робота колективу – літературно-музична композиція “Пливе кача”, яка присвячена героям Небесної сотні та воїнам на сході України. Нині в колективі нараховується 35 вистав: класичних і патріотичних.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини