Telegram випустив чергове оновлення: що нового?

Telegram у 12 раз оновився за рік. У новій версії месенджера з’явилися реакції, автоматичний переклад повідомлень, QR-коди й можливість приховувати спойлери.

Про це пише “The Village”.

РЕАКЦІЇ

Тепер анімовані емодзі можна використовувати у вигляді реакцій, щоб не надсилати як відповідь на повідомлення. В особистих чатах реакції завжди будуть увімкненими. У групах і каналах адміністратори зможуть обирати, чи дозволяти реакції та які саме емодзі зробити доступними в чаті.

ЗАХИСТ ВІД СПОЙЛЕРІВ

Відправник може виділити текст, який містить спойлер, і перед надсиланням обрати для нього відповідне форматування (так само, як “болд” або “курсив”). Отримувач бачитиме повідомлення зі спойлером заблюреним. Текст відображатиметься лише після натискання на нього. Спойлер буде прихований не тільки в повідомленнях, а й у списку чатів і сповіщеннях.

ПЕРЕКЛАД ПОВІДОМЛЕНЬ

Тепер прямо в застосунку можна буде перекласти будь-яке повідомлення мовою, яка обрана за замовчуванням для пристрою. У налаштуваннях можна буде обрати мови, які не потрібно перекладати, для таких повідомлень кнопка «Перекласти» буде прихована. Кількість доступних мов залежить від операційної системи.

QR-КОДИ З НАЛАШТОВУВАНИМ ОФОРМЛЕННЯМ

У новій версії Telegram можна створити QR-код для переходу в профіль будь-якого користувача, який має публічне посилання. Можна також створювати QR-коди для груп, каналів та ботів і самостійно обирати для них кольори та візерунок.

Нагадаємо, що “18000” є у телеграмі. Приєднатись до каналу можна ТУТ.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *