Тендер на “президентський садок” у Черкасах відмінили, але обіцяють оголосити повторно

Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації відмінив тендер на будівництво “президентського” дитячого садочку на Митниці. У ОДА обіцяють повторну закупівлю.

Зазначимо, що аукціон по тендеру двічі переносився протягом двох місяців. Зрештою, 23 квітня замовник відхилив усі три цінові пропозиції і відмінив закупівлю.

Серед причин відхилення – відсутність розрахунку витрат пов’язаних із інфляційними процесами, які передбачені динамічною ціною. Крім того, товариство “ЖК-Гарант” не включило у вартість робіт два пасажирські ліфти, які мали бути розміщені згідно з проєктом, а ТОВ “Фірма “Расава” не додала до пропозиції відповідні дозвільні документи на монтаж цих ліфтів.

У коментарі 18000 прес-служба Черкаської ОДА повідомила, що департамент будівництва планує найближчим часом повторно оголосити тендер.

“Буде докладено максимум зусиль для того, щоб виконати роботи в заявлені раніше терміни, але з дотриманням технологічних процесів будівництва”, – коментують у адміністрації.

Нагадаємо, у 2020-му з подачі президента Володимира Зеленського садочок був включений у програму “Велике будівництво”. Його мали почати будувати ще у 2020-му році, проте не змогли це зробити. Глава області Олександр Скічко пояснив це “бюрократичними процедурами“.

Загальна вартість робіт – 94 млн гривень, з яких 20 млн гривень надало місто, виділивши їх на позачерговій сесії. Скічко обіцяє, що будівництво буде завершене до кінця цього року.

коментарі

1 Коментар

  1. Не бути дитячому садочку у Черкасах в цьому році! Як не стараються тамада та плитка – все дарма! Не поступає свіжа копійка в особистий карман керманичів – хоч трісни!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини