Тепер як у Мадриді: мер порівняв черкаські парканчики з іспанськими (ФОТО)

Міський очільник Черкас Анатолій Бондаренко, що на відпустку поїхав до Мадриду, порівняв скандальні черкаські парканчики з іспанськими. 

Відповідні фото мер опублікував у своєму фейсбуці.

Як писав 18000, у травні минулого року департамент архітектури та містобудування цікавився думкою містян щодо встановлення огорожі на бульварі Шевченка. Однак владці почали встановлювати парканчик, який не підтримала більшість. Міська влада пояснила містянам, що варіант огорожі обрали через дешевшу вартість конструкції та практичність. А звести критику “на нуль” вирішили твердженням, що аналог розміщуваного паркану використовує місто Париж.

Огорожа в Черкасах / Фото Максима Михлика

Що ж тепер у влади знайшовся ще один аргумент “за” огорожу. Під час своїх “іспанських канікул”, гуляючи вулицями Мадриду, міський очільник натрапив на майже повну копію парканчику, що встановлюють у Черкасах. Тепер буде не “як у Парижі“, а “як у Мадриді”.

– Мадрид. Паркани по всьому місту. Нічого не нагадує? – підписав фото Анатолій Бондаренко.

Парканчики в Мадриді / Фото з ФБ Анатолія Бондаренка

 

коментарі

1 Коментар

  1. в Мадриді огорожі зроблені з алюмінію. Але і вони, в Мадриді , не захищають від аварій. Також в річці Мансанарес яка протікає через Мадрид плаває і водиться червона риба, яку видно з берега. Може в Черкасах, головне лисянське лайно Черкаської мерії , запустить в Дніпро червону рибу. Ось тоді можна гордитись нашими Черкасами !

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини