Теща депутата претендує на земельну ділянку в Соснівці

14 вересня на сайті Черкаської міської ради з’явився проєкт рішення про надання дозволу на розроблення із землеустрою ділянки по провулку Медичний громадянці Валентині Одородько. 

Відповідно до документа, черкащанка може отримати 0,65 соток землі, у той же час у надані 0,35 соток їй відмовлено через невідповідність намірів житлової забудови актуалізованому генеральному плану міста.

За інформацією “18000”, Одородько є тещою депутата Черкаської міської ради від фракції “ОПЗЖ” Ярослава Левицького. Одородько володіє спільно із дружиною Ярослава Левицького квартирою у місті Черкаси. У коментарі журналісту Левицький підтвердив, що Валентина Одородько є його родичкою, втім не сказав ким саме, зазначивши, що це “секрет”.

Також депутат повідомив, що про відповідний проєкт рішення йому нічого невідомо. 

Так само невідомо нічого про проєкт рішення і колезі Левицького по фракції Олегу Кашку. Зазначимо, що Одородько є у друзях у соціальних мережах як Левицького, так і у Кашка та час від часу коментує їхні світлини.

Водночас Кашко зазначив, що він вперше чує про Валентину Одородько. Депутат не зміг прокоментувати безпосередньо факт отримання земельної ділянки родичкою колеги, зазначивши, що все “має бути по закону” і відповідно до черги.

Зазначимо, що заяву на отримання земельної ділянки Одородько подала у червні 2021 року. 

Раніше ми писали, що оточення секретаря міської ради Юрія Тренкіна претендує на чергову земельну ділянку у Соснівці. Зокрема директор його родинної фірми.

Як елітну землю отримують черкаські чиновники дивіться у розслідуванні “18000”, знятому на замовлення “UA:Cуспільне”.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.