Міністр культури Олександр Ткаченко впевнений, що Євробачення-2023 відбудеться в Україні.

Про це він заявив в ефірі національного телемарафону, пише ТаблоID.

– Україна вже двічі проводила Євробачення, і завжди була ця дискусія (щодо місця проведення – ред.). Я думаю, що не оминути нам її і зараз. Але нам важливо зосередитися на тому, що, по-перше, сам конкурс буде в Україні. Тому що хтось уже починає говорити: “А давайте шукати запасні майданчики”. Ні, це сто відсотків! – запевнив міністр.

Ткаченко не розглядає інших варіантів місць проведення Євробачення-2023.

– Де саме – у відбудованому Маріуполі чи в якомусь іншому місці, колеги будуть радитися, тому що суспільство у нас толерантне, – зауважив Ткаченко.

Міністр також додав, що в Італії міста змагалися за право проводити Євробачення цього року. Подібне питання найближчим часом планують обговорювати й в Україні.

Додамо, в Києві вже проходило два конкурси Євробачення – після перемоги Руслани, у 2005 році, та після перемоги Джамали – у 2017 році.

Нагадаємо, цього року перемогу на Євробаченні Україні приніс гурт  Kalush Orchestra із піснею “Стефанія”. Друге місце на конкурсі посіла Великобританія, а третє – Іспанія.

Любите гортати стрічку в інстаграмі? Тоді підписуйтесь на сторінку “18000” і витрачайте час у мережі із користю.

Реклама

По темі

  • Україна оскаржуватиме перенесення Євробачення-2023 до Великобританії

    Міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що Україна не згодна з рішенням про перенесення місця проведення Євробачення-2023. Про це він написав у своєму телеграмі. “Україна не згодна з характером прийняття такого рішенн…
  • Євробачення-2023 не проводитимуть в Україні

    Пісенний конкурс “Євробачення” у 2023 році відбудеться не в Україні. Про це повідомили в Європейській спілці радіомовлення і телебачення (EBU), пише “Українська правда”. Організатори звернулися до Великої Британії, щоб обговорит…
  • Україна розпочинає підготовку до фіналу Євробачення-2023

    В Україні вже розпочали підготовку до фіналу Євробачення, що відбудеться 2023 року.  Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко. “Головне питання для нас та Європейської мовної спілки – безпека. Міністерство оборони та Мі…
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.