ТОП-6 найдорожчих автомобілів у деклараціях черкаських депутатів

Цієї весни 42 депутати Черкаської міської ради втретє подали електронні декларації про доходи за попередній рік. Цього разу ми вирішили не писати загальний матеріал щодо статків депутатів та їхніх сімей, а вибрали з декларацій виключно найдорожчі транспортні засоби.

Матеріали, присвячені транспортним засобам депутатів, часто стають об’єктами маніпуляцій через незнання, нерозуміння тексту чи то вибрики політичних опонентів. Тож ми наголошуємо, що публікацією ТОП-авто ми ніяким чином не намагаємося когось дискредитувати. Додаємо, що кожен із 6 депутатів, що втрапив до нашого рейтингу, здійснює або здійснював підприємницьку діяльність, маючи рівень доходу, що дозволяє набувати та користуватися автівками люкс-класу. Уточнюємо, що інформаційним приводом є подання електронних декларацій за минулий рік та загальний високий суспільний інтерес до майнового стану народних обранців.

Для формування свого рейтингу, щоб уникнути можливих інсинуацій, ми брали виключно автомобілі, вартість яких вказана в електронних деклараціях за 2018-й рік. Окрім того, ТОП ми складали за вартістю саме ОДНОГО конкретного автомобіля, не сумуючи вартість кількох автівок депутатів, що їх мають. Також ми не брали в розрахунок автопарк міського голови.

Всі фото автомобілів – взяті з інтернету.

№6 – Toyota Corolla, Олександр Дишлюк

Результат пошуку зображень за запитом "Toyota Corolla 2015-го року"Відкриває наш рейтинг позафракційний депутат Олександр Дишлюк і його Toyota Corolla 2015-го року випуску. Народний обранець набув авто у власність у квітні 2015 року. Транспортний засіб оцінено у 400 тисяч гривень.

Дишлюк суміщає депутатство із посадою директора регіональної філії страхової компанії «АХА Страхування». У тому ж підприємстві працює і його дружина. У 2018-му подружжя отримало від роботодавця близько 418 тисяч гривень заробітної платні. Згідно з декларацією за минулий рік, депутат зберігає у готівці 15 тисяч доларів, а його дружина – 60 тисяч гривень.

№5 – Toyota Highlander, Костянтин Чернецький

Результат пошуку зображень за запитом "Toyota Highlander 2011"На п’ятій позиції голова фракції БПП «Солідарність» Костянтин Чернецький і його Toyota Highlander 2011 року випуску. Автомобіль оцінений у 438 тисяч гривень. Костянтин Юрійович набув у власність цей автомобіль у січні 2012 року.

Костянтин Чернецький – відомий в місті підприємець. Він володіє корпоративними правами низки компаній, зокрема є співвласником «Мультиплекс-Черкаси» та Черкаського будинку торгівлі. Чернецький декларує 100 тисяч доларів і 900 тисяч гривень готівкою та 35 тисяч гривень на банківському рахунку.

№4 – Mazda CX-5, Олександр Радуцький

Пов’язане зображенняНа четвертому місці екс-секретар міської ради, депутат від БПП «Солідарність» Олександр Радуцький і його автомобіль Mazda CX-5 2017 року випуску. Транспортний засіб набутий у власність у січні 2018 року і оцінений у 822 тисячі гривень.

Олександр Радуцький – у минулому – підприємець, його дружина і нині займається підприємницькою діяльністю. У останній декларації Радуцький вказав, що має 155 тисяч доларів готівкою. Свого часу він пояснив, що заробив кошти, займаючись підприємництвом з 1995-го до 2007-го року.

№3 – AUDI A6, Юрій Тренкін

Результат пошуку зображень за запитом "AUDI A6 2014 року випуску"Трійку призерів, на «бронзовому» місці відкриває депутат-батьківщинівець, голова бюджетної комісії Юрій Тренкін та його AUDI A6 2014 року випуску. Автомобіль депутат набув у власність у січні 2017 року. Його вартість оцінена в 911 тисяч гривень.

Тренкін вказує у декларації, що володіє акціями ПП ЛІСМ, у деклараціях за попередні роки він вказував як місця роботи ТОВ «Хлібний Дім Україна» та ТОВ «Реал-Ассетс» (був генеральним директором). Із офіційним трудовим шляхом Тренкіна можна ознайомитися ТУТ.

За 2018 рік він декларує 188 тисяч доларів готівкою.

№2 – LEXUS ES 250, Валерій Міняйло

Результат пошуку зображень за запитом "LEXUS ES 250 2016 року"Срібло знову ж таки у депутата з фракції ВО «Батьківщина» Валерія Міняйла, що користується автомобілем LEXUS ES 250 2016 року випуску. Транспортний засіб набутий у власність у вересні 2016 року і коштує 1,18 мільйони гривень.

Валерій Міняйло та його дружина займаються підприємницькою діяльністю. Зокрема, за минулий рік вони декларують більше півтора мільйони гривень сумарного доходу. Також депутат вказує, що зберігає 40 тисяч доларів та 30 тисяч євро готівкою.

№1 – LAND ROVER, Роман Діскант

Результат пошуку зображень за запитом "LAND ROVER RANGE ROVER 2016"Золото нашого символічного рейтингу йде до голови міської партійної організації ВО «Батьківщина» Романа Дісканта. Він вказує у декларації автомобіль LAND ROVER RANGE ROVER 2016-го року випуску. Транспортний засіб набутий у власність дружиною депутата у серпні 2016 року і оцінений у 3,2 мільйона гривень. Сам депутата володіє автомобілем LEXUS 2017-го року, що коштує 950 тисяч гривень.

Роман Діскант – відомий черкаський підприємець, власник кількох ресторанів в місті. Він декларує корпоративні права в низці підприємств. В сумі Роман Володимирович та його дружина отримали дохід від заняття підприємницькою діяльністю в 950 тисяч гривень.

Зокрема, сам депутат декларує 75 тисяч доларів, півтора мільйони гривень, 40 тисяч євро готівкою, а його дружина – 85 тисяч доларів та 36 тисяч євро готівкою.

По темі

    коментарі
    1 Коментар
    1. Черкаськи медики не реабилитовують, а реанимовують пациентив писля ” утоплення”. Писля ликування иде реабилитация ( вибачте, росийський шрифт)

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *